Відео-рішення

Завантажити ще
Отримай чек-лист "Фінансово здорової людини"
Заходьте у мій Телеграм канал! Там вас буде вітати чек лист (+відео інструкція). Якщо у вас немає Телеграму напишіть нам і ми надішлемо його вам поштою.
Знайдіть відповідь на запитання або задайте своє
Як можу перестати переживати через свої фінансові проблеми?

– Для початку, потрібно зрозуміти причини своїх фінансових проблем та розробити план дій для їх вирішення. По мірі ваших дій навіть дуже маленьких ваш стрес буде поступово зменшуватись. Також вам допоможуть вправи для зменшення фінансового стресу. Про які я розказую у своїх відео. Також потрібно підтримувати свій стабільний стан, мати ціль більшу ніж просто вирішити свої проблеми через які зараз переживаєете. 

Як можу краще розуміти свої фінансові цілі та встановити пріоритети?

 – Як правило це не секрет і ваші механізми і ваші несвідомі дії вас видають у кожному дні. Вам потрібно бути більш уважним до себе і навчитись відчувати від якиї ді або речей або людей ви запалюєтесь, що не треба затавляти вас робити? Що вам не просто пободається, не просто цікаво а що вами рушить, причина вашої суперсили.  Важливо зосередитись на тих цілях, які дійсно є важливими для вас, а не тих, які встановлюють оточення чи загальноприйняті стереотипи. Встановлюйте не більше 3х гловних цілей з різним пріоритетом. Також важливо розуміти, що досягнення фінансових цілей – це довгостроковий процес, і потрібно мати план дій та розуміти, що необхідно зробити для їх досягнення і не складати руки при першій же невдачі. 

Які психологічні наслідки можуть виникнути у мене після великої фінансової втрати або негативного досвіду з грошима?

– Після великої фінансової втрати або негативного досвіду з грошима можуть виникнути різноманітні психологічні наслідки:
Стрес, втрата значних коштів або негативний досвід з грошима може спричинити стрес та тривогу. Це може проявлятися у вигляді тривожних думок, погіршення настрою, сну та здоров’я загалом.
Психологічний травматизм, це може призвести до депресії, страху, втрати самоповаги та нездатності приймати рішення.

Відчуття провини: після втрати грошей людина може почувати себе провинною, особливо якщо це було через її власні дії. Це може призвести до відчуття вина, що може відобразитися на самооцінці та вплинути на майбутні рішення з фінансами.

Втрата довіри: фінансова втрата або негативний досвід з грошима може призвести до втрати довіри до інших людей, особливо до тих, хто має доступ до ваших фінансів.

Надмірна обережність: Після негативного досвіду з грошима людина може стати надмірно обережною, що може призвести до втрати можливостей та ризику загубити можливості отримати дохід.

Негативні установки про гроші: Втрата грошей або негативний досвід з ними можуть призвести до негативних установок про гроші, що може впливати на майбутні відносини з грошима та здібності досягати мети.

Як можна покращити свої фінансові звички і звести до мінімуму витрати?

Ставити за ціль зводити до мінімуму свої витрати погана ідея, витрате треба оптимізувати. А концентруватись потрібно на тому як заробляти більше і ефективніше. А найефективніша одна звичка щоб покращити свою ситуацію з фінансами це дисципліна. Вона допоможе вам створювати бюджет, дотоімуватись його, відкладати гроші на свої потреби, приймати більш раціональні рішення.

Як впоратися зі страхом перед інвестуванням?


Потрібно страх замінити великим інтересом. Тому починати інвестувати траба у ті компаніі що тобі цікаві саме ідеєю або продукцією. І паралельно обовьязково вчитись як створювати інвестиційний портфель і як їм керувати.

Як вирішити конфлікт з партнером або членом родини щодо грошових питань?


Кожен конфлікт треба вирішувати окремо, універсальних рішень не існує. Загалом щоб вийти з конфлікту треба зрозуміти потреби один одного, спільні потреби і цілі. Далі розробити план дій разом, розприділити відповідальність, знайти компроміс і підримку один в одного і діяти у сторону своїх цілей. І звичайно потрібно бути чесним і відкритим один з одним.